Nice bij de groothandel.

Nice is verkrijgbaar bij de meeste groothandels in Nederland.

Niet alle groothandels hebben ons hele assortiment op voorraad, maar ze kunnen de meeste smaken wel voor je bestellen. Mis je toch nog een smaak bij jouw groothandel? Geef het even door aan je accountmanager en aan ons! 

Je groothandel kan met de onderstaande artikelnummers de ijsjes bestellen bij onze distributeur Froster (met uitzondering van Sligro).

HanosSligroVHCUdeaHocrasZegroBD TotaalFroster
Puur Aardbei4161365011751648.020.06347544665305960030
Framboos Hibiscus4161366011751748.020.803475046653134660.188.78960031
Watermeloen Munt4161367011752048.020.223453046679714660.126.75269305960031
Appel Citroen4161369011752148.020.98345314662145960033
Aardbeien met Slagroom15241348.020.56346174660.121.79960024
Choco Hazelnoot4161497015141748.021.214512046621374660.180.53960026
Koffie Chocodip4161528015142048.020.64365994660.419.85960027
Bosbes Witte Chocolade4161759018170548.021.3948751960070
Pecan Karamel4161758018170248.021.4748750960069

Nice knijpijsjes:
HanosSligroVHCUdeaHocrasZegroBD TotaalFroster
Puur Aardbei knijp4161373011752648.020.3046679554660.412.09269306960040
Peer Sinaasappel knijp4161374048.020.483475546679634600.731.68960041
Sinaasappel Framboos knijp960042
Sinaasappel Room knijp4161675018170148.021.1336601960059

Multipacks:
Udea
Puur Aardbei Knijp45777
Aardbeien met Slagroom45775
Framboos Hibiscus45776
Winkelwagen

Geen producten in de winkelwagen.