Nice
contact.

Contact met ons opnemen is altijd een goed idee. Heb je vragen, vraag het ons.
Je kunt mailen naar sales@thenicecompany.nl of bellen naar +31 (0) 20 670 84 79.

+31 20 67 08 479
nina@thenicecompany.nl

Nina.

Founder


+31 6 42 05 69 44
elisabeth@thenicecompany.nl

Elisabeth.

Co-founder & creative

+ 31 20 670 8479
kim@thenicecompany.nl

Kim.

Marketing manager

+31 20 670 84 79
marloes@thenicecompany.nl

Marloes.

Product manager

+49 176 60 414299
nien@thenicecompany.nl

Nien.

Key account manager
retail

+49 176 55765843
wolfgang@thenicecompany.nl

Wolfgang.

Senior key account manager retail

+31 6 21 49 47 47
mark@thenicecompany.nl

Mark.

Finance & logistics

+31 20 670 84 79
elise@thenicecompany.nl

Elise.

Account manager
the Netherlands & Belgium

+31 20 670 84 79
anouk@thenicecompany.nl

Anouk.

Design &
packaging