VOOR IEDEREEN NATUURLIJK

Weet je nog?
Een blauwe tong van het bramen plukken.
Kersen uit je eigen boom?
Verse aardbeien op beschuit?
Lekker en simpel.
Wanneer ging dat mis?
Was zelf doen ineens te moeilijk?
Waren we druk, of was het nieuwe zo interessant?
Kant-en-klare pizza, salade in plastic.
Mobiele telefoons, social media, performance pressure.
IJsjes van water en kleur- en smaakstoffen?
Ho.
Stop.
Leve de vooruitgang, begrijp me goed.
Maar wel ijs zonder troep.
Hele vruchten, pure chocolade, volle verse room.
Gemaakt met respect voor mens en natuur.
Popsicles 2.0.
Schandalig lekker.
Nice, zoals ijs moet zijn.

WIJ ZIJN NICE

Een op elkaar ingespeeld team waarin iedereen zijn of haar unieke rol heeft. Samen hebben we NICE vanaf de grond opgebouwd.
We begonnen in 2013 met een ijskraam op festivals en markten, en nu vind je NICE bij meer dan 2.000 geweldige winkels en horecaplekken in Nederland, België, Duitsland en Zwitserland. Elke dag zetten ons in om ijs te maken waar je van begin tot eind van kunt genieten.
Het is namelijk tof als je weet dat jouw ijsje niet ten koste van iets of iemand anders gaat. 

Nina
Kamp

OPRICHTER NICE


+31 20 67 08 479
nina@thenicecompany.nl

Mark van Bloemendaal

KETENMANAGER & ADMIN


+31 6 21 49 47 47
mark@thenicecompany.nl

Elisabeth Weerman

MEDE-OPRICHTER & CREATIVE


+31 6 42 05 69 44
elisabeth@thenicecompany.nl

Kim
Hiddink

MARKETING MANAGER


+31 6 11 61 71 64
kim@thenicecompany.nl


Marloes Schots

PRODUCTMANAGER



+31 20 670 84 79
marloes@thenicecompany.nl


Nina
Dijkstra

COUNTRY MANAGER
Duitsland | Oostenrijk | Zwitserland

+49 176 60 414299
nien@thenicecompany.nl


Wouke Oprel

COUNTRY MANAGER
Nederland | België | Frankrijk


+31 6 25279494
wouke@thenicecompany.nl


Giuliana Martini

COUNTRY MANAGER
Duitsland | Oostenrijk | Zwitserland

+49 176 60 414299
giuliana@thenicecompany.nl

Anouk
Pruim

DESIGN & PACKAGING



+31 20 670 84 79
anoukpruim@gmail.com

Elise Franken

SALES SUPPORT



+31 20 670 84 79
elise@thenicecompany.nl