Wij zijn
Nice.

We houden allemaal van puur en lekker eten. Elke dag zetten we ons in om ijs te maken waar je van begin tot eind écht van kunt genieten. 


+31 20 67 08 479
nina@thenicecompany.nl

Nina.

Founder


+31 6 42 05 69 44
elisabeth@thenicecompany.nl

Elisabeth.

Co-founder & creative

+ 31 20 670 8479
kim@thenicecompany.nl

Kim.

Marketing manager

+31 20 670 84 79
marloes@thenicecompany.nl

Marloes.

Product manager

+49 176 60 414299
nien@thenicecompany.nl

Nien.

Key account manager
retail

+49 176 55765843
wolfgang@thenicecompany.nl

Wolfgang.

Senior key account manager retail

+31 6 21 49 47 47
mark@thenicecompany.nl

Mark.

Finance & logistics

+31 20 670 84 79
elise@thenicecompany.nl

Elise.

Account manager
the Netherlands & Belgium

+31 20 670 84 79
anouk@thenicecompany.nl

Anouk.

Design &
packaging

Voor iedereen
natuurlijk.

Weet je nog?
Een blauwe tong van het bramen plukken.
Kersen uit je eigen boom?
Verse aardbeien op beschuit?
Lekker en simpel.
Wanneer ging dat mis?
Was zelf doen ineens te moeilijk?
Waren we druk, of was het nieuwe zo interessant?
Kant-en-klare pizza, salade in plastic.
Mobiele telefoons, social media, performance pressure.
IJsjes van water en kleur- en smaakstoffen?
Ho.
Stop.
Leve de vooruitgang, begrijp me goed.
Maar wel ijs zonder troep.
Hele vruchten, pure chocolade, volle verse room.
Gemaakt met respect voor mens en natuur.
Popsicles 2.0.
Schandalig lekker.
Nice, zoals ijs moet zijn.