Voor iedereen
natuurlijk.

Weet je nog?
Een blauwe tong van het bramen plukken.
Kersen uit je eigen boom?
Verse aardbeien op beschuit?
Lekker en simpel.
Wanneer ging dat mis?
Was zelf doen ineens te moeilijk?
Waren we druk, of was het nieuwe zo interessant?
Kant-en-klare pizza, salade in plastic.
Mobiele telefoons, social media, performance pressure.
IJsjes van water en kleur- en smaakstoffen?
Ho.
Stop.
Leve de vooruitgang, begrijp me goed.
Maar wel ijs zonder troep.
Hele vruchten, pure chocolade, volle verse room.
Gemaakt met respect voor mens en natuur.
Popsicles 2.0.
Schandalig lekker.
Nice, zoals ijs moet zijn.

Wij zijn Nice.

Nina vond het maar vreemd dat er geen natuurlijke fruitijsjes te vinden waren. Daarom begon ze in 2013 vanuit een ijskraam op festivals en markten haar vers gemaakte ijsjes te verkopen. Met groot succes. Nu vind je NICE bij meer dan 2.000 winkels en horecaplekken in Nederland, België, Duitsland en Zwitserland.

We houden allemaal van puur en lekker eten. Elke dag zetten we ons in om ijs te maken waar je van begin tot eind écht van kunt genieten. 

Ons
team.


+31 20 67 08 479
nina@thenicecompany.nl

Nina.

Founder


+31 6 42 05 69 44
elisabeth@thenicecompany.nl

Elisabeth.

co-founder & creative

+31 6 11 61 71 64
kim@thenicecompany.nl

Kim.

marketing manager

+31 20 670 84 79
marloes@thenicecompany.nl

Marloes.

product manager

+31 6 21 49 47 47
mark@thenicecompany.nl

Mark.

finance & logistics

+31 6 25279494
wouke@thenicecompany.nl

Wouke.

country manager
The Netherlands, Belgium & France

+49 176 60 414299
nien@thenicecompany.nl

Nien.

country manager
Germany, Austria & Switzerland

+31 20 670 84 79
elise@thenicecompany.nl

Elise.

sales support

+31 20 670 84 79
anouk@thenicecompany.nl

Anouk.

design & packaging